מיזם "קצרות", בשיתוף קרן גשר לקולנוע רב תרבותי ופסטיבל סרטי נשים בירושלים, אשר זו שנתו החמישית, קם במטרה לעודד, לחשוף ולפתח יצירה נשית ישראלית מקורית.
יוצרות קולנוע מוזמנות להגיש הצעות לפיתוח סרט קצר עלילתי באורך של 5-15 דקות. 5 הצעות ייבחרו בהליך הלקטורה, יזכו למענק פיתוח בגובה 3,500 ש"ח ויוצגו במסגרת אירוע פיצ'ינג שיתקיים בפסטיבל סרטי הנשים בירושלים 2024.
הפקה אחת תיבחר באירוע הפיצ'ינג ותקבל מענק הפקה על סך: 140,000 ₪ והסרט יוקרן בהקרנת טרום בכורה בפסטיבל נשים בירושלים 2025.
מועד אחרון להגשה:
ה-1 לאוגוסט 2024 בשעה 12:00 בצהריים.