נמצאו 26 סרטים בתגית "אמנות".
לינק
אישה צעירה גורמת לתאונת דרכים שההרוג היחידי בה הוא חברה הטוב ביותר, הסמרטפון שלה, בעודה מנסה להסתגל למצב החדש, היא עומדת בפני דילמה ונאלצת לבחור בין קשר אנושי חם ולא צפוי לבין קשר טכנולוגי קר ומוכר.

אנשי צוות נוספים:
עיצוב סאונד ומוזיקה- אורי קדישאי
קומפוזיטינג- קובי ווגמן
עיצוב לוגו- עדן אברבוך
עי...


קרא עוד >>
מלכה
מלכה כלואה בתוך מצוקת נפשה העייפה והאילמת שעדיין לא מכירה את עצמה, את כוחותיה ואת יופיה והיא אינה מסוגלת לצאת מפתח ביתה. בזכות ההדהוד של קול שירתה שלה, שנשמע כל הזמן באזניה ומספר לה את סיפור חייה, היא נזכרת במי שהיא באמת, נשמה יקרה ומוארת, נסיכה אהובה שאביה מצפה לשובה אל מקומה האמיתי בחזרה.

קרא עוד >>
כיום אתמול
עפרה מגלה צרור מכתבי אהבה וסרטים ישנים של סבה וסבתה. דרך הקשר המיוחד שלה עם סבא, היא חוזרת לעבר, לומדת לשחרר את הפחדים, ונותנת לעצמה סיכוי אמיתי להתאהב.

קרא עוד >>
יקיצה
גילי בן ה7 ואימו עובדים במפעל לייצור חלומות.
כשהשעון הסופר לאחור, מאז שהוא זוכר את עצמו, מגיע לאפס, דלתות המפעל נפתחות וגילי נקרע בין השיעבוד המוכר לחוץ המאיים.


קרא עוד >>
שרון עמרני- זכרו את השם
עשרה לספטמבר 2001 - יום לפני ארועי 9/11 - נפטר הבמאי הצעיר שרון עמרני, אחרי שטבע בחוף הים בתל אביב, ולפני שהספיק לביים את סרטו העלילתי הראשון.

תשע שנים אחר כך יוצא מבקר הקולנוע יאיר רוה לספר את סיפור חייו הטרגי של עמרני, שהיה קרוע בין העולמות הדתי והחילוני, ובין הרצון להשתייך למשפחה הפרסית שבה גדל...


קרא עוד >>
ז'ירה
נסיעה של עשרים דקות מפרידה בין רהט לעזה. חאדר גר ברהט יחד עם רעייתו הבדואית ג'והאר וילדיהם, בעוד משפחתו המורחבת, הוריו, אחיו וגרושתו חיים בעזה. חאדר הוא אמן המצוי בקונפליקט מתמיד. ביצירתו הוא מרבה לעסוק בנושא הזהות והמשפחה. המתח, הגעגועים והדאגה לאהוביו שבעזה מועצמים בעקבות מלחמת עופרת יצוקה. חאדר מ...

קרא עוד >>
שפירא ואני
בשנת 1883 החזיק בידיו מוזס וילהלם שפירא מגילה עתיקה של ספר דברים. הוא האמין שזהו האוצר היהודי הגדול בכל הזמנים, אך מומחים קבעו שהמדובר בזיוף. שפירא התאבד והמגילות נעלמו. מאז איש לא שב לחפש אותן. לפני למעלה משלושים שנה יורם סבו נשאב אל תוך הסיפור הזה, חקר אותו ונבר בו מכל כיוון אפשרי, ועתה הוא יוצא ע...

קרא עוד >>
ליה
ביוגרפיה המספרת את סיפורה של אשת הקולנוע ליה ואן ליר. סיפור הקמתו של אחד משיאיה של ליה-סינמטק ירושלים. ארכיון הקולנוע החשוב ביותר בארץ. הדיוקן הקולנועי של ליה, מציג דמות עיקשת, מקורית ושופך אור על דמותה ומניעיה, על הצדדים הלא מוכרים של אישיותה ושל חייה שלא נחשפו לעולם.

קרא עוד >>
איש קטן של צ'כוב
הסרט עוקב אחר השחקן אלברט כהן בן ה81, במסעו להעלות בביתו את ההצגה "האנשים הקטנים של צ'כוב". המאבק העיקש וחסר הפשרות של אלברט, מאפשר הצצה לחייו של אחד מהשחקנים הותיקים והמוערכים בתיאטרון הישראלי ומזמין שאלות על הקשר שבין שחקן ודמות, במה ובית, יצירה וחיים.

קרא עוד >>
כבשה כתומה
כשנוני ומתן היו צעירים הם עשו גרפיטי ברחובות ירושלים על כבשים, אהבה חופשית ואנרכיה. הכל נקטע כשנוני חלתה והרופאים נאלצו לכרות את רגלה. שנים אחרי ,הם נפגשים במקרה, נוני היום ג'ינג'ית יפהפיה אבל בלי רגל ובטחון עצמי. נוני עדיין מתגעגעת לתשוקת הגרפיטי. מתן עדיין מתגעגע לנוני. בסוף הוא משכנע אותה לא לוות...

קרא עוד >>