נמצאו 13 סרטים המתחילים באות "פ".
פוצי המעופף
חלומו של פוצי, ילד הלוקה בפיגור שכלי, הוא להתעלות מעל למגבלותיו ולעוף לשמיים יחד עם חברתו הטובה , תרנגולת הודו בשם פפי. מצבו של פוצי מחמיר כאשר ילדי השכונה משכנעים אותו לעוף מגג בית הספר.
זהו סיפור...


קרא עוד >>
פרדס כץ אהובתי
אחרי שגילה שדודו הבכור “ישראל” נעלם לפני 65 שנה משכונת “פרדס כ”ץ” חוזר במאי הסרט אל המקום.
הוא פונה אל דודיו האחרים: גבריאל שהשתחרר זה עתה לאחר 35 שנה מהכלא,דוד אריה ששקוע במחשבות והרהורים על ספת אימו, ודוד אורי המחפש אהבה ואוסף ברזל בעזרת עגלון ברחבי השכונה.
המסע הפואטי בעקבות הדוד האבוד מעורר שא...


קרא עוד >>
פרצוף רסי
"...אמרו לך שאם את רוצה להיות ציירת אז אל תעשי ילדים. ואת אומרת את זה לי, אז איך אני אמורה להרגיש?" אימא שלי נולדה במוסקבה למשפחה של פרופסור לפיזיקה, אבל בחרה להיות ציירת. אני, לא בחרתי, וגדלתי בירושלים - בבית שהוא גם סטודיו. האם אפשר להיות אמנית וגם להקים משפחה? כשהייתי ילדה החלום שלי היה לעבוד בסו...

קרא עוד >>
פוסט סקריפטום
בסרט עוקבת היוצרת אחרי אזרחי הכפר, המצויים בשגרת חיים חריגה. בכל יום היא התלוותה לאחת מתושבות הכפר ותיעדה את פעולותיהן היומיומיות – ישיבה אין סופית על הספסל, קניית מצרכי מזון בחנות לא חוקית, ארוחות, האכלת חיות, שיטוט בבית הקברות המקומי וגם ביקור של אחות שמגיעה מרחוק על אופניים.

קרא עוד >>
פייר פייט
שני אחים, קרבות כלבים ואהבה אחת גדולה מוליכים את אלי במציאות פריפריאלית קשה.

קרא עוד >>
פילים בשלג
הסרט "פילים בשלג" הוא התבוננות אישית במספר עולים מבריה"מ שחיים ביישוב אלון שבות מזה 20 שנה. בהסתכלות העדינה בדורה, פולינה, ברוך, רואלד וגליה ובנוף של היישוב מופיע ניתוק תרבותי, נוסטלגיה, פער בין פנים וחוץ, ותחושה חזקה של ארעיות, אך גם של אנושיות וציפייה למשהו שאולי בכל זאת יקרה.

קרא עוד >>
פת לחם
מבוסס על פי סיפור קצר מאת יוסף מיכה ברדיצ'בסקי. יהונתן בן 13 מכור לשוקולד אבל כשאמו החורגת מונעת ממנו את קוביית השוקולד האחרונה הוא בורח מהבית ומתמודד עם הבדידות הרעב והקור עד שהוא פוגש בנערה שרואה את מצוקתו אבל זורעת בו תשוקה גדולה הרבה יותר מסתם שוקולד.

קרא עוד >>
פריס על המים
בתיה היא כוכבת קולנוע לשעבר המרגישה שחייה עומדים סוף סוף להשתנות; לאחר שנים של תסכול מוצע לה תפקיד בסרט. אבל משהו קורה ובעקבותיו היא נאלצת לבחון שוב את חייה, את בעלה ואת סדרי העדיפויות שלה.

קרא עוד >>
פרלמנט ארוחת הבוקר
בחדר האוכל הריק, בקיבוץ עין צורים, נפגשים מידי בוקר כמה מוותיקי הקיבוץ. בקיבוץ שבו הכל כבר מופרט, הם מנהלים פרלמנט הדן בכובד ראש בפוליטיקה הפנימית, ברכילות צהובה, בחקלאות ובחגיגות ה 60 למשק.
כשהמזכירות ואספת חברים מחליטים להפסיק את ארוחת הבוקר, יוצאים חברי הפרלמנט למאבק חסר פשרות על עמוד התווך הקיב...


קרא עוד >>
פרדיגמה
מריוס טאוואן הוא הבעלים של חברה הולנדית, המפעילה מרכז תעסוקה פרטי בנצרת, לאחר שממשלת ישראל החליטה להפריט את מרכזי התעסוקה הממשלתיים. התכנית שהוא מפעיל מוכרת לציבור כ"תכנית ויסקונסין". הוא זכה להצלחה גדולה בהולנד עם תוכנית דומה שהפכה אותו לאיש עשיר.

מדי חודש מריוס עוזב את בת זוגו למשך שבוע בו הוא...


קרא עוד >>