נמצאו 14 סרטים המתחילים באות "י".
יום רגיל
"יום רגיל" הוא סיפור המתקיים ביום אחד, שבו לאה מאלצת את אחותה הקטנה בתיה להתמודד לראשונה מול מחלת הנפש של אביה ולאשפז אותו. במהלך היום נתקלות השתיים בקשיים מול אביהם צביקי המסרב להתאשפז, אחת מול השנייה ובעיקר מול עצמן.

קרא עוד >>
ילדי מפתח
גור ודניאל, אח ואחות צעירים, חוזרים לביתם הריק מידי יום ביומו. בעוד דניאל מנסה להתמודד עם העולם שבחוץ, גור מרגיש שהבית הוא המקום הבטוח. הוא מסרב להרשות לו ולדניאל להתבגר ולהתנתק אחד מהשני.

קרא עוד >>
יש לי ארץ אחרת/ הישראלים החדשים
חיים יבין יוצא למסע מרתק ומטלטל בעקבות סיפורם של צעירים בשנות ה-30 לחייהם שהיגרו לישראל כבני נוער בעלייה הגדולה של שנות ה-90 ובשנות ה-2000 ובוחנים את האמונה המוצקה האם ישראל היא המקום הטוב ביותר עבורם

קרא עוד >>
יקיצה
גילי בן ה7 ואימו עובדים במפעל לייצור חלומות.
כשהשעון הסופר לאחור, מאז שהוא זוכר את עצמו, מגיע לאפס, דלתות המפעל נפתחות וגילי נקרע בין השיעבוד המוכר לחוץ המאיים.


קרא עוד >>
יהודה יוצא למלחמה
בגיל 15 עובר יהודה, ילד יפה וכריזמטי מחולון, משבר כואב. אביו נטש כשהיה תינוק, אמו במאבק כלכלי, ואין לה זמן ואנרגיה להקדיש לבנה. יהודה מורד בכל סביבתו, וחלומו הגדול- להיות טייס חיל האויר.

קרא עוד >>
יחסים דיגיטליים
יחסים דיגיטליים" היא הסדרה השביעית המופקת במסגרת הפרויקט התיעודי חברתי של החוג לקולנוע וטלוויזיה של אוניברסיטת תל אביב. הסדרה מורכבת מ12 סרטים שבוימו על ידי תלמידי החוג בתואר הראשון והשני, ועוסקים במערכות יחסים שונות בעידן הדיגטלי.

קרא עוד >>
ירוק צהוב אדום
קבוצת היפ-הופ של עולים מאתיופיה בנתיבות. במשך 3 שנים עקב הבמאי אחר קבוצת נערים מנתיבות, עולים מאתיופיה, היוצרת היפ-הופ ישראלי. הסרט מציג את יצירתם, לאור הקונפליקטים בחייהם.

קרא עוד >>
יום בעיר אחד
רועה ועדר עיזים במדבר. מעליהם עט עוף טורף. אין מים, והעיזים הצמאות כושלות. אחת מהן מתמוטטת והעוף הטורף לוטש אליה עיניים. אי שם באופק מנצנצת עיר. הרועה מכוונת צעדיה לשם.
עם כניסתם לעיר נאלצת הרועה לוותר על מקל הרועים שלה. לא חולף זמן רב והיא מאבדת את מנהיגותה ואת העדר כולו. אחרי שפשטו על חנות פרחים ו...


קרא עוד >>
יש עם מי לזמזם
"אנחנו כאן, מזמזמים את ליבותינו וצרותינו. הרבה אלימות, הרבה שחיתות והרבה צרות יש. מצד שני גם – יש עם מי לזמזם". כך פותח בני בשן את תכנית הרדיו. משפחת ה"מזמזמים", כך הם קוראים לעצמם, נפגשים רק דרך גלי קול. לא רואים אחד את השני אבל מרגישים משפחה. בשידור רדיו ארצי הם משוחחים עם בשן, בוחרים שיר ומזמזמים...

קרא עוד >>
יין וסלט
שוק האיכרים בצרפת: קָצַב שמנמן מנסה, בליווי תוכי מחמד, לראות אם "יש לו סיכוי" עם קונָה בדוכן האטליז שלו.

קרא עוד >>