נמצאו 5 סרטים המתחילים באות "ו".
ויולטה מי וידה
דבורה תעשה כל שביכולתה כדי להפוך את בת המצווה של בתה, ויולטה, לאירוע המאושר והנוצץ ביותר: אירוע שישכיח משתיהן את המציאות היומיומית הקשה בתוכה הן חיות. העולם מלא ההומור והדמיון שהן בונות לעצמן מסייע להן להתגבר על האתגרים שמציבה התלישות של ההגירה, קשיי הפרנסה ומחלת העצמות הנדירה של ויולטה.

קרא עוד >>
וריאציות לפסנתר בשש ידיים
לאחר 5 שנות היעדרות, מישה רבינוביץ', מוסיקאי עם מצלמת פולרויד על צווארו, מפתיע את אישתו ובנו הקטן בחדר המדרגות של דירתם. למרבה ההפתעה, הפגישה אינה הולכת כמתוכנן – הילד מזהה אותו כ"דוד מישה" ואישתו מייעצת לו למצוא מלון על חוף הים. כך מתחילה חופשתו הקצרה של מישה בישראל.

קרא עוד >>
ווסרמן איש הגשם
לאברהם וסרמן, בן השבעים ושלוש, חקלאי מסור, נותרו עשרים וארבע שעות להחליט באם הוא מוותר על השנאה שנתנה לו את הכוח להמשיך לחיות, או לעמוד מול האפשרות שהוא עלול לאבד בשנית את היקר לו מכל — אדמתו ומשפחתו.
כשבצורת ממושכת נופלת על הארץ גם החקלאי, ויהיה האפיקורס הגדול ביותר, מוצא עצמו, לבסוף, נושא את עיניו...

קרא עוד >>
והנה רוח גדולה באה
הסרט מביא את סיפורם של שלוש דמויות שחיו בגוש קטיף עד אמצע אוגוסט שלפני ההתנתקות. בני יפת (56) חקלאי, מנצר חזני ואב שכול לבן (איתמר) שנרצח על ציר כיסופים. אשתו רחל יפת (54) והרב רפי פרץ (49) ראש המכינה הקדם צבאית בעצמונה (טייס מסוקים במילואים בדרגת סא"ל). הסרט, עוקב אחר חייהם במשך 8 חודשים לפני ההת...

קרא עוד >>
ובכל נפשך
רס"ן רועי קליין ז"ל, נהרג בקרב בבינת ג'ביל במלחמת לבנון השנייה לאחר שזינק על רימון יד כדי להציל את חייליו. על כך העניק הרמטכ"ל לקליין את עיטור העוז, שנמסר לבני משפחתו בטקס הענקת צל"שים לגיבורי מלחמת לבנון השניה. קליין נפל בעת ששירת כסגן מפקד גדוד 51 של חטיבת גולני ועתידו הצבאי ניבא לו גדולות. קליין,...

קרא עוד >>