נמצאו 25 סרטים המתחילים באות "ב".
בלדה ליוסף
זה מתחיל כמו בדיחה שחוקה: תלמיד ישיבה, קצין דרוזי, חיילצ'יק צעיר ומנקה ערבי, תקועים יחד בלי דרך להיחלץ. כולם מדברים עברית אלא שאין להם מושג איך להאזין זה לזה. מה יעשה כל אחד מהם?

קרא עוד >>
בין כרמינשה למיידנק
לבכור נותר פחות משבוע, על מנת להשיג את סכום הכסף הדרוש, כדי לשלוח את בתו, ירדן, למסע המשלחות בפולין. במהלך המסע שלו להשגת הכסף, הוא יתמודד עם שאלות של זהות, תרבות ושורשיות פרסית, שאותם זנח לטובת הישראליות.

קרא עוד >>
בייביסיטר
אילת, בת 17, מגיעה לבייביסיטר שגרתי, בשיכון מאיים וחסר פנים. אבל הערב הופך ללילה אין סופי, שבו הגבולות בין ילדות, התבגרות ואימהות נפרצים.
משחק: נעם לוגאסי, אוריה חורש, אוריאל אביב


קרא עוד >>
בן גוריון - אפילוג
במעמקי הארכיון נמצאו גלגלי פילם 35 מ"מ ובהם ראיון מצולם בן שש שעות, שמעולם לא הוקרן, עם דוד בן־גוריון, אחד המנהיגים הגדולים בהיסטוריה המודרנית. השנה היא 1968, בן־גוריון כבר בן 82, חמש שנים לפני מותו וחמש שנים לאחר שהתפטר במפתיע מראשות ממשלת ישראל. זהו העשור שבו מצא עצמו מחוץ למערכת הפוליטית; הוא חי...

קרא עוד >>
במילים אחרות
אדם חוזר בזיכרונו אל רגע של החמצה גדולה בחייו עם בתו. הפגישה הקצרה איתה לאחר שנים מערערת את עולמו ומרוקנת את מילותיו מתוכן.

6:00 דקות, טכניקה מעורבת/ניסיונית – אנימציה קלאסית בשילוב לייב-אקשן.


קרא עוד >>
בעלות השחר
עלי הוא הערבי היחיד בקבוצת מחאה שמאלנית של נערים ירושלמים בני טובים. הוא
מאוהב ביעל, בת הקבוצה, ועושה כל שביכולתו כדי להשיג את תשומת ליבה.
הרוחות מתלהמות בעקבות אירועי "תג מחיר" המתרחשים סביב העיר חברון וחברי
הקבוצה מחליטים לצאת לפעולה. הם רוצים לבצע מחאה אלימה שתשאיר חותם ולא
תסתכם בדיבורים. עלי אי...


קרא עוד >>
בסימן טוב
יפה היא אלמנה בשנות החמישים לחייה, המתגוררת לבדה בדירת שיכון בעיירה בארץ. יום אחד, במהלך בוקר שיגרתי, היא מרגישה התכווצויות בבטנה ומגלה להפתעתה שהיא הרה. הקאות, חשקים סמויים ותחושת מלאות אופפים את יפה, וכשהבטן כבר מכבידה על תנועותיה היא מחליטה לשתף שכנה צעירה בחדשות. השכנה המופתעת מציעה ליפה ללכת לר...

קרא עוד >>
בשם השם
סרט הבוחן את היחס שנותנים אנשים לשמם ולשם בכלל. באמצעות סיפורו האישי של יוצר הסרט, אשר חזר לשמו המקורי באמהרית ודרך מפגש עם חבריו, נוגע הסרט במשמעויות השונות הנלוות לשינוי שמותיהם של עולי אתיופיה ושמות של אנשים בכלל.

קרא עוד >>
בינו לבינה
דנה ועמית הכירו כשהיו בני 25. כעבור שנתיים התחתנו ונולדו להם 2 ילדים. חודש לפני לידת בנו השני, עמית חזר בתשובה. דנה נשארה חילונית.
הם עדיין אוהבים. מאוד. האם אהבתם תצליח להתגבר על הפערים ההולכים וגדלים ביניהם?


קרא עוד >>
בני דודים לנשק
אמיר אבו ריא בן 18 ועומד להתגייס לצבא. בניגוד לרוב הנערים בני גילו אשר מוטלת עליהם חובת גיוס לצבא, אמיר פטור מחובה זו מתוך החשש שגיוסו עלול להוות סכנה לביטחון המדינה, כי אמיר אבו ריא גר בסח‘נין — הוא ישראלי אבל גם ערבי מוסלמי. למרות זאת אמיר מחליט להתנדב. הוא מאמין שזו הדרך לשוויון, שכך יהיה שייך למ...

קרא עוד >>